Divoká remízová přestřelka starší přípravky na Dukle JM

07.10.2024

Dukla Jižní Město - FK Klánovice 11:11

V mistrovském utkání mezi Duklou Jižní Město a FK Klánovice dostali příležitost i hráči širšího kádru a ukázali, že na hřišti mají co nabídnout. V prvních třech čtvrtinách jsme měli nad soupeřem navrch. Vedení jsme si drželi díky přesné hře a týmové spolupráci, což vedlo k výraznému náskoku.
Bohužel v poslední čtvrtině nám soupeř dokázal odskočit. Dukla zrychlila tempo a začala nás více tlačit, což vedlo k několika našim chybám, které Dukla nemilosrdně trestala. Naše vedení se tak postupně zmenšovalo, až zápas skončil divokou remízou 11:11.
Přestože jsme vítězství nezískali, zápas nám dal cenné zkušenosti a ukázal potenciál hráčů, kteří se běžně nedostávají tolik na hřiště. Těšíme se na další utkání, kde snad proměníme naše vedení v jasné vítězství.